دلنوشته زیبای همسر شهید مدافع حرم

دلنوشته زیبای همسر شهید مدافع حرم/تو از این به بعد ستاره های شانه ات را از دستان رسول الله می گیری+عکس

 

این روزها در باغ شهادت هنوز باز است و عده ای از یاران آخر الزمانی امام حسین(ع) برای یاری اسلام و دفاع از حریم اهل بیت(ع) و برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شدند، و هستند زنانی که زینب وار و به تاسی از مادر علمدار کربلا "ام العباس" نمی گذارند عَلم اسلام بر زمین بماند.

همسر شهید مدافع حرم سعید سامانلو  که اواخر بهمن ماه سال94  در جریان عملیات آزادسازی دو شهرک شیعه نشین "نبل" و "الزهرا" به شهادت رسید دلنوشته زیبا که نشان از صبر زینبی این بانو که فرزند شهید نیز می باشد دارد


ادامه مطلب


[ سه شنبه 28 شهریور 1396  ] [ 10:32 ق.ظ ] [ فاطمه رحمانی ]

ماجرای عجیب ازدواج شهیدمدافع حرم به واسطه ی شهیدعلمدار!

 

واسطه ازدواج شهید عبدالمهدی کاظمی و همسرش مرضیه بدیهی، شهید سید مجتبی علمدار بود. هر دو به این شهید متوسل می‌شوند تا همسری متدین نصیبشان شود و طی یک رؤیای صادقه، شهید علمدار، عبدالمهدی را به همسرش معرفی می‌کند. به این ترتیب ازدواج خوبان شکل می‌گیرد و 9 سال ادامه می‌یابد. یک زندگی شیرین که با شهادت عبدالمهدی در سوریه در تاریخ 29 دی ماه 94، به سرنوشتی زیباتر ختم می‌شود. حالا که کمتر از یک سال از شهادت عبدالمهدی می‌گذرد، با همسرش مرضیه بدیهی همکلام شدیم تا هرچه بیشتر از این شهید مدافع حرم بدانیم. شهیدی که آیت‌الله بهجت پیش‌بینی شهادتش را در روز تاج‌گذاری امام زمان(عج) کرده بود و طبق همین پیش‌بینی، عبدالمهدی آسمانی شد.


ادامه مطلب


[ شنبه 25 شهریور 1396  ] [ 06:49 ب.ظ ] [ فاطمه رحمانی ]

یا "مدافع حرم" باش یا "مدافع مدافعان حرم"....!

 

در دفاع از حرم اهل بیت مردان مردی وارد جبهه‌های حق علیه باطل شدند تا سربلند از این کارزار سخت با دفاع از حرم اهل بیت بیرون بیایند.

چند سال پیش بود که مستکبران عالم احساس کردند اکنون سوریه ظاهراً مکان مناسبی برای تغییر معادلات دنیاست و خیلی زود آن نقطه از جهان اسلام به محل تجمع گروه‌های مختلفی از افراطیون تکفیری‌ تبدیل شده و سرانجام «داعش» به نمایندگی از استکبار (بخوانید آمریکا!) وارد میدان شده و جنگی بزرگ و آخرالزمانی بر سر آرمان‌های بزرگ بشری در آنجا آغاز کردند.

اما سوریه فقط گام اول و پوششی برای اهداف بزرگتر مستکبران عالم و ابزارهای خود ساخته آنها در قالب گروه‌های تکفیری بود و هست که همانا هدف غایی، حذف جبهه مقاومت اسلامی از مختصات دنیا و نهایتاً تقابل با مرکزیت توحیدی، انقلابی جهان یعنی «ایران» است.


ادامه مطلب


[ شنبه 18 شهریور 1396  ] [ 12:16 ب.ظ ] [ فاطمه رحمانی ]

دانلود شور منم باید برم برای مدافعان حرم – سیدرضا نریمانی

narimani-navadiha-ir

Image result for ‫دانلود کنید‬‎

دانلود شور منم باید برم برای مدافعان حرم – سیدرضا نریمانی

منم یه مادرم ، پسرمو دوسش دارم
ولی جوونمو ، به دست بی بی می سپرم
بی بی قبول کنه ، بشه مدافع حرم


ادامه مطلب


[ پنج شنبه 2 شهریور 1396  ] [ 01:36 ب.ظ ] [ فاطمه رحمانی ]

کد ِکج شدَنِ تَصآوير

کداهنگ براي وبلاگ

آدرس عکس : http://s6.picofile.com/file/8282745192/xln8_photo_2016_02_04_10_06_33_web.jpg